Publikacje

Nowoczesne projekty wanien, czyli ceramika łazienkowa

Jeśli kiedykolwiek pomyślałeś, że łazienki są nudne to jesteś w błędzie. W dzisiejszych czasach nie jest problemem wprowadzenie do łazienki nowoczesności i geometryczności 3D. Proste linie, które są powtarzane w geometrycznych ornamentach świadczy o umiejętności użycia materiału, którym jest oszklona stal tytanowa. Dodatkowo idealna gra świateł i cieni nada pięknego blasku i podkreśli rzeźbiarską elegancję tym elementom. Oprócz taki wanien, mogą one mieć klasyczny prostokątny kształt. Nowoczesny trend jakim jest robienie czarnych matowych armatur łazienkowych z kreską są najnowszym krzykiem mody.

Kolekcja ta była zainspirowana elektrycznym stylem, który nadaje całości charakter i elegancję. Można je stosować w klasycznych wzorach jak i w niepowtarzalnych kombinacjach, które nadadzą charakteru. Zastosowanie ciemnych, platynowych, matowych wykończeń nada oryginalnej i niepowtarzalnej faktury. Modna gładka, ciepła elegancja czerni i czystych linii nadaje ekspresyjny charakter całości jak i podkreśla architekturę rzeźbiarską.

Kontrasty w cenie

Hitem tego roku zdecydowanie jest czarna i matowa armatura łazienkowa. Projektanci uwielbiają bawić się kontrastami w swoich nowych kolekcjach. Nie jest dla nich wyzwaniem połączenie geometrycznych kształtów z bogactwem elementów, prostokątnym monolitem z okrągłym łukiem rur. Przykładowy zestaw, na którym można się wzorować także zawiera dużo falistych kształtów ceglanej konstrukcji w połączeniu z delikatną i gładką powierzchnią elementów łazienkowych. Bez problemu można go zastosować w każdej łazience.

Architektura łazienkowa, która jest obecnie w modzie również opiera się na takim dialogu, proponuje nam piękne eleganckie zestawienie i przemyślaną grę świateł i cieni. Nie może także zabraknąć matowego czarnego metalu jako element minimalizmu. Projektanci sprawili, że wystrój łazienki jest czymś niezwykłym. Zyskali to przez idealne połączenie ze sobą ceglanych struktur oraz nowoczesnych jasnych linii armatury łazienkowej. Ponadto połączenie matowych, czarnych armatur z gładką i platynową powierzchnią na umywalce łączą się w perfekcyjną kompozycję.

Mat w armaturze łazienkowej

Modna kolekcja łazienkowa posiada idealnie dobrane materiały. Składa się to na matową, ciemną platynę dopełnioną za pomocą kamienia akrylowego, barwionego szkłem, marmurem, dębem bagiennym, skórą koniakową czy fioletowymi wykładzinami. Połączenie tych elementów w efekcie zapewnia nam wykwintną i elegancką łazienkę. Jednakże nasuwa się pytanie jak odpowiednio dobrać te wszystkie elementy. Po pierwsze należy odpowiednio dobrać elementy ceramiki oraz armatury łazienkowej znajdziecie mnóstwo inspiracji. Dodatkowo w bardzo dobrych cenach znajdują się tam kolekcje także z poprzednich sezonów.

  Zagraniczne przysmaki dla psów