Publikacje

Maseczka z mlekiem klaczy- skóra jak u niemowlęcia

Istnieje wiele kosmetyków, które potrafią sprawić, że znasza skóra stanie się promienna, jędrna i młoda. Jednak kosmetyki zawierające siarę mleka klaczy działają na naszą skórę cuda. Zawiera ona składnik aktywny- colostrum bovinum, który ma niebagatelny wpływ na nasz organizm. Siara mleka klaczy jest tez wyjątkowa- o ile nie każdy jest w stanie przyjmować środki i stosować kosmetyki na bazie mleka krowiego (uczulenie na kazeinę mleka krowiego), to kazeina mleka klaczy nie wywołuje reakcji uczuleniowej w ludzkim organizmie.

Działanie na skórę od zewnątrz

Maseczki z mleka klaczy działają na skórę od zewnątrz. Niesamowicie dobrze wpływają na skórę zarówno trądzikową, jak i na inny typ cery. Utrzymują odpowiedni poziom nawilżenia, oraz działają ujędrniająco i przeciwzmarszczkowo. Co więcej, sprawiają, że znikają podrażnienia, a skóra staje się bardziej napięta. Doskonale reagują na nią buzie osób zmagających się z trądzikiem- przy regularnym stosowaniu obecne wypryski nie są tak bardzo podrażnione i zaczerwienione, blizny potrądzikowe są mniej widoczne, a skóra wygląda zdrowo i promiennie. Nie wywołuje również reakcji alergicznych i nie reaguje z innymi specyfikami na skórze.

Dla kogo maseczki?

Maseczki z mlekiem klaczy może stosować każdy. Dzięki ich niezwykłym właściwościom, każdy znajdzie dla nich najlepsze dla siebie zastosowanie. Pełna gama produktów oraz informacje o składnikach aktywnych znaleźć można na stronie producenta:

  Zagraniczne przysmaki dla psów